על פרומיסק

 

חברת פרומיסק צמחה בשנים האחרונות בצורה דרמטית ולמעשה הפכה לסטנדרט דה-פקטו בכל הארגונים הגדולים בישראל.

החברה שזכתה במקום השביעי בקצב הצמיחה של חברות טכנולוגיה ע"י Deloitte, הוקמה ב- 2004 ע"י יוצאי יחידות מודיעין ומפתחת פתרונות ממוכנים לניהול, בקרה ואכיפת מדיניות ה- IT, ברמות האבטחה, סיסטם ותפעול, ברשת הפנים-ארגונית. לחברה מרכז פיתוח בישראל, וסניפים בארה"ב, הודו ואירופה.

פתרונות החברה, המבוססים על תשתית Clientlessשאינם תלויים במתווכים (Agents), המסוגלת לבקר אלפי תחנות, שרתים ורכיבי רשת תוך מספר דקות ולספק תמונה מדוייקת מסביב לשעון - על רמת האבטחה, סיכונים, שימוש לא-נאות במשאבי המיחשוב, עמידה ברגולציות, איתור צווארי בקבוק תפעולים, יחד עם שיפור הביצועים של מערכות תשתית דוגמת Active Directoryובקרה על בריאות של פתרונות צד שלישי שונים המותקנים בתחנות.

בניגוד לכלים תשתית מסורתיים המבצעים ניטור והתראה בלבד, פתרונות הדור-הבא של פרומיסק עולים דרגה אחת מעלה, ומציעים למנהלי ה- IT יכולת של "שגר ושכח" – אוטומטיזציה של תהליכים לתקן את הבעיות, ללא מגע יד-אדם. הדור הבא של מוצר הדגל INNERspace, מציע רמת ניהול חדשנית וחכמה (Full Cycle Management) - מרגע איתור הבעיה או הפער בין הרצוי למצוי, שמירת התצורה הארגונית המורשית, תוך יידוע מערכות SIEMו- Helpdeskומעקב אחרי ביצועי המנהלים הרלוונטים וספקי השירותים החיצוניים לאורך זמן, עד לוידוא סגירת הפער או הבעיה.

בתהליך הממוכן הפרואקטיבי הזה, שאינו מצריך פרוייקט גדול או תלות בהתקנת Agents, רמת החשיפה לסיכונים והיקף התקלות התפעוליות למעשה יורד, ומעביר את משאבי ה- ITאל למשימות האסטרטגיות החשובות יותר – פיתוח ה- ITלטובת העסקים.

למפגש הראשון מסוגו בישראל שיערך ב- 9 לספטמבר בת"א, מוזמנים מנהלים בכירים מארגונים גדולים שיוכלו לפגוש את מייסדי החברה חיליק קוטלר ורוני סוכובסקי שיכריזו על הדור-הבא של פתרונות ה- Clientlessשל החברה, יחד עם אמיר שמר, סמנכ"ל פעילותEMEA , שיארח עשרות מנהלים כמו מר עופר וויסברג, סמנכ"ל מערכות מידע של מכבי שירותי בריאות, מר צחי זילברמן, מנהל אבטחת המידע הגלובלי של צים, מר יוני אליאס, מנהל אבטחת המידע של פלאפון, חברת אמדוקס ורבים אחרים, שיספרו על נסיונם בפיתוחים מרתקים של פתרונות פרומיסק ברשת הארגונית שלהם.

כמו כן במפגש תושק התחרות השנתית של פרומיסק –  2012The best Global Projectשהפך למסורת עם זכיות בשנה שעברה של קבוצת כלל-ביטוח בהובלת מר חיים אינגר, אלביט-אלישרא, אמדוקס, ועוד.

המפגש הינו חובה לכל מי שמעונין ביישום ובעברת ידע של פתרון אבטחה ותפעול זמינים וישימים – כאלה שעובדים מצויין בשטח, וניתנים ליישום בזמן קצר ביותר, עם TCOנמוך ויוצא דופן בתעשייה.

עם נסיון מצטבר 120 לקוחות בישראל וכ- 500 לקוחות בעולם, השנה הזו היא השנה של פרומיסק ושל לקוחותיה – ואתם, מנמרי"ם, מנהלי תשתית, סיסטם ואבטחה מארגונים גדולים, מוזמנים להגיע ולהתרשם.

מספר המקומות מוגבל,  לרישום לחץ כאן

Open Accessibilty Menu